Požičovňa - návod a cenník

 

POŽIČOVNA (je len v Banskej Bystrici):
Karnevalové kostýmy, spoločenské a svadobné šaty - Horná 5,  974 01 Banská Bystrica (vo dvore)


Postup pri požičiavaní kostýmov a podmienky vrátenia kostýmov

Karnevalové masky sa požičiavajú deň pred alebo v deň konania akcie/karnevalu a vracajú sa deň po akcii/karnevale. (pondelok - piatok). Masky a kostýmy sa požičiavajú len na základe osobnej návštevy predajne - požičovne. Ak termín vrátenia (deň po akcii/karnevale) padne na nedeľu, deň vrátenia kostýmu/ov sa posunie na pondelok, príp. je možné si termín vrátenia dohodnúť. Karnevalový kostým nie je potrebné vyčistiť.
 
Objednávku/rezerváciu je možné uskutočniť LEN OSOBNE (telefonická ani emailová objednávka nebude akceptovaná). Zarezervovaním kostýmu po jeho odskúšaní Vám bude účtovaná záloha 5€, ktorá Vám bude odpočítaná pri vyzdvihnutí kostýmu zo sumy za požičanie. Zrušenie rezervácie kostýmu telefonicky, emailom alebo osobne akceptujeme do piatich pracovných dní pred Vašou akciou, na ktorú ste si konkrétny kostým zarezervovali.
Masky sú vyrobené v rôznych krajinách s rôznym veľkostným číslovaním, preto je nevyhnutné si masku osobne vyskúšať priamo v  požičovni karnevalových kostýmov. Horná 5,  974 01 Banská Bystrica (vo dvore).
 
 
Cenník
 
Štandartná cena za požičanie detských masiek je od 8 € do 12 €,  dospelých od 15 €. Luxusné divadelné kostýmy sa pohybujú od 23 € do 30 €, ceny maskotou od 22 €. Pri požičiavaní na dlhšiu dobu sa cena stanoví dohodou.